GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Krukor 7674137

nr 767 4137

Krukor

2 st, Kina, höjd: 18-22

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

250 kr

måndag 16 juli 2012
kl 19:59:22