GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Krukor 7674137
nr 767 4137
Krukor
2 st, Kina, höjd: 18-22
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 juli 2012
kl 19:59:22
100 kr
200 kr